درباره ی ما

HSE چیست ؟

HSE، موضوعات بهداشت، ایمنی و محیط زیست را در پروژه ها تحت کنترل خود در می آورد. به عبارت دیگر در هر کدام از شاخه هایHSE ، مواردی گنجانده شده که هر یک به تنهایی شامل زیر مجموعه های متعددی می باشد که در زیر به آنها اشاره می شود.
بهداشت (H) : درپروژه های مختلف که شامل بهداشت عمومی (فردی) بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای می شود حائز اهمیت می باشد. بهداشت فردی به سلامت مجموعه افراد مربوط می شود، بهداشت محیط پیرامون پروژه را در بر می گیرد و بهداشت حرفه ای شامل یک سری آنالیزهای شغلی می شود.
ایمنی(S) : درهر پروژه یک سری مخاطرات ایمنی وجود دارد که در صورت عدم رفع آن مغایرتها ممکن است منجر به حوادثی شود. در زمینه ایمنی در پروژه ها، مسائل گسترده ای مطرح می شود که خود شامل چند دسته است. دسته اول مربوط به ایمنی در عملیات می باشد که خود شامل حفاری، کار در ارتفاع، جوشکاری و برشکاری، ایمنی ماشین آلات و … می باشد. دسته دوم مربوط به ایمنی در پروژه ها است که شامل ایمنی انبار، مدیریت حریق، محصورسازی، علائم هشداردهنده و … می باشد. و دسته سوم شامل ایمنی اشخاص در پروژه ها می باشدکه شامل استفاده از تجهیزات حفاظت فردی است.
محیط زیست (E) : محیط زیست در پروژه های مختلف شامل موارد هوا، خاک، آب می باشد که بسته به نوع منبع آلایندگی نوع آلاینده متفاوت می باشد. در پروژه های عمرانی آلودگیهای منتشره بیشتر شامل آلودگی خاک از طریق انتشار مواد نفتی مثل گازوئیل که جهت سوخت ماشین آلات بکار می رود می باشد، که از منبع نگهدارنده نشت می کند و یا آلودگی هوا از طریق انتشار گازهای هیدروکربن نسوخته از اگزوز ماشین آلات می باشد که نیاز به تعمیر و نگهداری می باشد.

نتایج استفاده از نرم افزار HSE راهکار در سازمان

نرم افزار HSE راهکار

این نرم افزار که اولین نرم افزار جامع HSE در ایران است توسط شرکت گیتی افروز هماهنگ با متدها و استانداردهای روز این علم طراحی و اجرا گردیده و با بهره گیری از فناوری های مختلف در جهت تامین امر ممیزی , سنجش عملکرد , سنجش رضایت مشتری , ثبت حوادث , محاسبه ی ریسک , مدیریت از راه دور و ... تلاش خود را نموده تا با کمترین فعالیت بیشترین نتیجه از نرم افزار عاید گردد.

در آنالیز طراحی و ساخت این نرم افزار تلاش بر رعایت تمامی اصول HSE گردیده طوری که این نرم افزار با وجود اینکه در نسخه ی اولیه ی خود است در این سطح فعالیت در ایران بی رقیب بوده و هیچ نمونه ی دیگری قابل مقایسه حتی با نسخه ی اولیه ی این نرم افزار نیست.

شرکت دانش بنیان گیتی افروز

شرکت دانش بنیان گیتی افروز در سال ۱۳۸۸ تاسیس و فعالیت خود را در زمینه توسعه نرم افزار های هوشمند و تجاری در ایران و خارج از ایران آغاز نمود. اینک با ۱۱ سال سابقه و تجربه آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیزمان هستیم.

مزایای خرید از شرکت های دانش بنیان ؟

شرکت دانش بنیان ما ازبتدای یک پروژه به صورت خودکفا و کاملا متکی به توانایی توسعه دهنگان خود پروژه های خود را طراحی و اجرا مینماید و این ویژگی علاوه بر کاهش قیمت نهایی منجر میگردد که محصول نهایی قابلیت تطبیق و تغییر را بر اساس نیازهای مشتری را دارا خواهد بود. زیرا شرکت علم و تجهیزات باز طراحی محصول را به صورت کامل داراست و میتواند به صورت کامل محصول تولیدی خود را باز طراحی و پشتیبانی نماید.